Festivali ajal

Suur ettevalmistusprotsess on läbitud ning ongi festivalinädal käes. Alljärgnevate teemade taga on aruteluala korraldajatele oluline info selle kohta, kuidas toimida vahetult enne Arvamusfestivali augustis ja festivali ajal kohapeal. Siinsed juhised on meie ühine kokkulepe aruteluala korraldaja ja Arvamusfestivali korraldusmeeskonna vahel. Seetõttu on korraldusmeeskonnal õigus festivalil kohapeal oodata nende juhiste täitmist.

 • Ala ehitamine

  Aruteluala ülesehitus (sh heledate varjude, telkide, tehnika jm leidmine ning ülespanek festivalialal) on iga aruteluala korraldajate endi vastutada. Arvamusfestivali poolt on kõigile alade korraldajatele tagatud korrastatud plats ning eelnevalt kokkulepitud ja ala vajadusi arvestava võimsusega elektriühendus.

  Kõik vajaliku info ala ehituse teemal leiad SIIT.

 • Turvalisus

  Festivali ala on suur ning seetõttu vastutab iga teemaala inventari ja varustuse eest ala korraldaja ise. Festivali alal pakub üldist turvateenust kvalifitseeritud turvateenuse pakkuja, kes koostöös Arvamusfestivali turvajuhiga jälgivad üldist heakorda, hea arutelutava järgimist ning reageerivad vahejuhtumitele.

  Kõikidest vahejuhtumitest tuleb teavitada festivali turvajuhti, kelle kontakt saadetakse teemaala korraldajale enne festivali.

  Põhjalikumat infot turvalisuse kohta leiad SIIT.

 • Parkimine ja liikluskorraldus

  Paide linna tavapärast liikluskorraldust on muudetud. Täpsem info arvamusfestival.ee/liiklus

  Arvamusfestivali autoparkla asub Järvamaa Kutsehariduskeskuse taga haljasalal, festivali alast ca 400 meetrit eemal. Viidad suunavad parklasse kohe linna sissesõidul peale ringteed. Festivali parklaid ongi vaid üks, kuhu kõik autod siiani kenasti ära mahtunud on.

  NB! Autoga linna pressimine head tulemust ei anna.

  Valveta jalgrattaparklad asuvad Tallinna tn., Paide Gümnaasiumi kõrval ning Vallimäel. Info leiad olmekaardilt.

 • Majutus

  Majutuse oma arutelu korraldajatele ja kutsutud osalejatele soovitame broneerida võimalikult vara. Majutust on võimalik leida näiteks läbi Puhka Eestis portaali või kodumajutuse Facebooki grupi. Valikus on ka telkimine festivali telklas.

  Põhjalikuma info leiad SIIT.

 • Turundus ja kommunikatsioon

  SIIT leiad olulise info sotsiaalmeedia postituste, arutelude pildistamise, meenete jagamise ning muu turunduse ja kommunikatsiooniga seonduva kohta.

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE