Anna Arvamusfestivalile tagasisidet!

Foto: Liisi Brett

Hea Arvamusfestivali külastaja!

Arvamusfestival areneb igal aastal tänu külastajate tagasisidele, mistõttu palume, et jagaksid meiega oma mõtteid tänavuse Arvamusfestivali kohta. Täname sind, kui palud tagasisidet anda ka enda tuttavatel, kes festivali külastasid. Sinu ja teiste festivalil osalenud inimeste vastuste põhjal koostame septembris 2023. aasta festivali tagasisideraporti, seejärel aga kustutame kõik kogutud andmed. Raporti abil aga teeme 2024. aasta festivali veel paremini.

Nende tagasisidestajate vahel, kes soovivad, loosime välja Arvamusfestivali veepudeleid ja käepaelu. Selleks tuleb küsimustiku lõpus meile jätta e-maili aadress. Kes loosis osaleda ei soovi, saab küsimustikule vastata täiesti anonüümselt. Tagasisidet ootame 21. augustini.

Küsimustele vastamine võtab aega ca 10 minutit.

Iga vastus loeb!

Aitäh!
Arvamusfestivali meeskond

Dear Arvamusfestival visitor!

Please fill out this feedback survey about Arvamusfestival (Opinion Festival), so we can keep improving festival for the next year. Your opinion matters a lot to us!

We are waiting for your feedback until August 21. Fill the survey and you have the chance to win some of our cool merch. It will take ca 10 minutes to fill in the survey.

Team of Arvamusfestival

Lisainfo:
Sigrid Solnik
sigrid.solnik@arvamusfestival.ee

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE