Ala ehitamine

Põhimõtted

Aruteluala ülesehituse kontseptsioon peab vastama festivali üldise ala- ja õhustiku põhimõtetele. 

Selleks on:

  • heledad ja rahustavad toonid;
  • avarus ja avatus;
  • õdusus;
  • minimaalne reklaam ja turundussõnumid;
  • keskkonnasõbralikkus;
  • turvalisus ja kasutajasõbralikkus.

Arvamusfestivali ala ja õhustiku meeskonnale kuulub selles osas lõppsõna, mis vastab nendele põhimõtetele ja mis mitte. Seega soovitame tungivalt aruteluala disainikontseptsioonid ning ideed ala- ja õhustiku tiimiga festivali eel kooskõlastada (soovitavalt juba enne tööde või teenuste tellimist). Seda eirates võib juhtuda, et augustis ala ülesehitusel tuleb kõige ebasobivamad elemendid alalt eemaldada.

Eelinfo

Kõik olulised kuupäevad ning info on leitav aruteluala korraldamise juhendist festivali koduleheküljel.

Palume Arvamusfestivali meeskonnale 10. juuniks päeva täpsusega teada anda teemaala ehitamisega seotud liikumistest! Millal jõuavad ala ülesehitajad ning millal jõuavad ala korraldajad. Vahetult enne festivali palume teada anda täpsem info, et saaksime teie vastuvõttu Paides planeerida. Kohapeal võtavad arutelualade korraldajaid vastu korraldusmeeskonna kontaktisikud, kelle info saadetakse enne festivali.

Aruteluala ülesehitus

Autoga ligipääs arutelualade ülesehituseks on ajaliselt piiratud. Festivali ajal ei ole festivali alale lubatud autod ega bussid. Kõik teemaaladega seotud ehitustööd ja demonteerimine toimub programmivälisel ajal. Teemalavade kokkupakkimine ja sellega seotud autode liikumine alal toimub peale festivali sisuprogrammi lõppu.

Festivalialale pääseb sisse ainult Arvamusfestivali korraldusmeeskonna poolt väljastatud sissepääsuloaga mis on kohustuslikud alates neljapäeva (10. august) hommikust. Luba peab olema paigaldatud nähtavale kohale tuuleklaasil ning kõik vajalikud lahtrid (auto reg nr ning juhi telefoninumber) peavad olema täidetud. Sissepääsulube on võimalik saada staabist ning saadetakse ala korraldajatele mõistlikul ajal enne festivali.

Ligipääs teisipäev-neljapäev

Ligipääs Vallimäele ei ole piiratud. Alade ülesehitusega soovitame aegsasti alustada. Festivali ala julgestus tagatakse öisel ajal.

NB! Neljapäevast toimub alale liikumine vaid sissesõidulubade olemasolul.

Ligipääs reedel hommikul (09. august)

NB! Autodega liikumise piirang kogu festivali alal hakkab kehtima reede hommikul kell 10.00! See tähendab, et reedel kella 10.00ks peavad olema Vallimäelt, Posti ja Tallinna tänavalt lahkunud. Palume teha kõik transporditööd enne seda.

Ligipääs reede õhtul (09. august)

Arutelu korraldaja sissepääsuloaga on lubatud autoga ligipääs alale alates kell 23.30st. Sissesõit on rangelt lubatud ainult logistilistel vajadustel.

Ligipääs laupäeva hommikul

Laupäeval algavad arutelud varem ja autod, mis sisenevad festivali alale sissepääsuloaga, peavad alalt lahkuma hiljemalt 08.00ks.

Ligipääs autoga laupäeva õhtul

Arutelu korraldaja sissepääsuloaga on lubatud autoga ligipääs alale alates kella 23.30st. Suurte telkide demontaaž ja äravedu toimub pühapäeval, 13. august!

Kõik erivajadused palume kooskõlastada ning küsimuste korral pöörduda Kaarel Vene poole. Tel: +372 505 5180, e-post: kaarel.vene@arvamusfestival.ee

NB! Aruteluala korraldajad vastutavad selle eest, et kogu ülalolev info jõuab tehnika-telkide toojate jt vajalike kolmandate osapoolteni!

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE