Pärast festivali

Suurejooneline 11. Arvamusfestival ongi läbi ning aeg on pakkida oma teemaala kokku ning viia ellu mõned soovituslikud järeltegevused. Siit leiad praktilise info, mida pidada silmas festivalipäevade järgselt.

 • 1. Koristamine ja pakkimine

  Festival on läbi ning aeg on oma ala kokku pakkida ning ennistada festivali ala tema eelnevasse olekusse.

  NB! Teemaalade kujundus on mõeldud kaheks päevaks, seega pole reede õhtul suured demonteerimistööd lubatud.

  Pärast laupäevase ala aruteluprogrammi lõppemist on lubatud kokku panna festivaliklubi lähedastel aladel vaid väike tehnika ja mööbel, mille pakkimine ei tekita suurt müra. Suuremate kokkupakkimistega võib alustada pärast kella 22.00 nii et see ei segaks samal ajal toimuvat kultuuriprogrammi. Vallimäele tagatakse autodega ligipääs alates kella kahest öösel, mil kultuuriprogramm on lõppenud. Teistele aladele on lubatud autodega sissesõit alates kella 23st (v.a toidualale Tallinna tänaval).

  Laupäeva õhtusel asjade kokku pakkimisel tuleb arvestada, et alale peab jääma turvavalgustus valgusketi või prožektorite näol. Seda juhul, kui platsile jääb maha mingisugust inventari või tehnikat. Pimedasse asju jätta ei tohi!

  Ala peab olema koristatud hiljemalt pühapäeva õhtuks. Erisused palume kooskõlastada ala ja atmosfääri juhi Kaarel Venega, kaarel.vene@arvamusfestival.ee.

 • 2. 11. Arvamusfestivali taskuhäälingud

  Suurem osa festivali arutelusid jõuab sügise jooksul levinumatele taskuhäälinguplatvormidele. Podcastidena ei avaldata arutelusid, mille korraldajad on palunud neid mitte salvestada ja arutelusid, mille formaat ei võimalda järelkuulamist.

 • 3. 12. Arvamusfestival

  Aitäh sulle panuse eest 11. Arvamusfestivalil. Kohtumiseni järgmisel festivalil 09.–10. augustil 2024!

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE