Aruteluala programm on ühe- või kahepäevane. Päevade hulk sõltub sellest, mitu arutelu alal kokkuvõttes toimub. Esialgne aruteluala koosseis ja arutelude valik jõuavad arutelude korraldajateni märtsi alguses. Pärast seda võib arutelude jaotuses ning asukohtades toimuda vähesel määral muutusi, iseäranis siis, kui mõnda arutelu kutsutakse meediaalale. Väga mastaapseid muudatusi alade koosseisus ning mahus püüame vältida.

 • Arutelualade ülesseadmine

  Arvamusfestivali meeskond ehitab alasid üles juba teisipäevast. Seega, kes tahab varem oma ala sättima tulla, võib teha seda vabalt juba mitu päeva ennem festivali. Festivali päeva hommikuks soovitame jätta üksnes väiksemad sättimised ja kaunistamised.

  Suuremad transporditööd palume kooskõlastada festivali ala- ja õhustiku juhi Maiko Keskülaga, tel: 56675859

 • Alal autoga liiklemine

  Festivali ajal autoga liiklemine alal on keelatud. Festivali programm toimub 12. augustil kell 11:00 kuni 13. augusti hommikuni kell 4:00. Algab uuesti 13. augustil kell 10:00 ja lõppeb pühapäeva kell 2.00. Seega peavad autod alalt lahkuma reedel 12.08 hommikul kell 10:00 ja laupäeval 13.08 kell 9.00.
  Laupäeva õhtul saab vallimäel asju hakkata pakkima peale erakonnaesimeeste debatti kell 22:00. Autoga saab ligi alates 23:00 kui on lõpetanud Philly Joe klubis ansambel FunkiBanana.

 • Turvalisus

  Festivali ala turvab Grifs OÜ. Grifs OÜ turvajuht on Alar Reinvelt mob. 56267550.

  NB! Väga tähtis: kõik aruteluala korraldajad vastutavad ise festivalile toodud tehnika, materjalide ja oma alaga seotud inventari eest!

 • Festivali staap

  Asub Tallinna tn 13 majas (festivali alal). Staabis on pidevalt staabi töötajad, kellelt saab vajadusel infot ja abi. Side puudumisel kohtub meeskond staabis.

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE