Kasulikku infot

Ühel päeval peaks toimuma neli-viis arutelu, mille pikkus sõltub valitud aruteluformaadist (enamasti 1–1,5 tundi). Soovitame jätta arutelude vahele pikemad pausid. Varasem kogemus näitab, et nii saavad külastajad omavahel aruteluga tekkinud mõtteid ja kontakte vahetada, teemaala korraldajatel seevastu on võimalus rahulikumas tempos ettevalmistusi teha ja saada osa Arvamusfestivali inspireerivast õhustikust.

Aruteluala täispika päeva kestus on reedel 7,5 tundi – kl 12.00–19.30 ja laupäeval kl. 10.00-19:30. Arutelualade programm peab mõlemal päeval olema lõppenud kella 19.30ks. Kokkuleppel Arvamusfestivali tiimiga võib teha pikemaid või lühemaid arutelusid. Õhtuti kl 20.00 jätkub festival päeva viimase aruteluga Festivaliklubis ning kultuuri- ja meluprogrammiga. Reede õhtul kl 20.00 toimub traditsiooniline parlamendierakondade esimeeste debatt.

Ühepäevase aruteluala korraldajatel on võimalik anda esmakohtumisel kuraatoriga edasi oma päevaeelistus. Võimalusel võetakse seda arvesse, kuid paraku eelistatuimat päeva garanteerida ei ole võimalik. Külastusstatistika näitab, et kahel festivalipäeval ei ole üldjuhul erinevust, üks suurimaid külastatavuse mõjutajaid on ilm.

Foto: Kristofer Robin Kirsiste

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE