Arvamusfestivali digitaalne värav

Paides sündinud ettevõte Exponaut avab 12. Arvamusfestivalil esmakordselt platvormi, mis muudab sündmuse digitaalselt ligipääsetavamaks. Selle eesmärk on laiendada Arvamusfestivali osalejate vahelisi sidemeid, luua uusi vestluseid ja koostöid ning suurendada nähtavust digikanalites.

Arvamusfestivalil saab kasutada tasuta Exponaut Matchmaking mobiilirakendust, et luua erialaseid kontakte. Organisatsioonidele ja ettevõtetele pakutakse ka virtuaaltelke, mille abil on võimalik oma kohalolekut digitaalselt võimendada.

Virtuaaltelk

Virtuaaltelk Arvamusfestivalil tähendab veebiprofiili, mille abil end festivalil võimalikult nähtavaks teha. Tegemist on Exponaudi pakutava tasulise teenusega, mis  aitab arutelusid säilitada ka peale nende toimumist ning avab uksed mitmetele võimalustele:

  • arutelude digitaliseerimine;
  • otseülekannete tegemine;
  • oma ettevõtte tutvustamine, ideede ja mõtete jagamine ning nende digitaalne levitamine;
  • veebikülastajatel avaneb võimalus enne arutelu toimumist selle kohta infot hankida ning paneelis osalejatega tutvuda.

Matchmaking mobiilirakendus

Exponaut pakub kõigile Arvamusfestivali külastajatele ja organisatsioonidele tasuta Matchmaking mobiilirakendust, mille oluline eesmärk on ettevõtete ja organisatsioonide, aga ka festivalikülastajate omavaheline võrgustumine. 

Mobiilirakendus aitab ühiste huvidega kasutajatel üksteist festivalialalt üles leida. Lisaks aitab rakendus teiste osalejatega koosolekuid kokku leppida ning enda organisatsiooni teiste jaoks nähtavaks teha. Seeläbi saab olulisi diskussioone jätkata ka festivali programmi väliselt, et ühiste sihtidega organisatsioonid leiaksid teineteist üles ning saaksid tulevikus koostööd teha.

Matchmaking mobiilirakenduse kasutajaks saab end registreerida SIIN.

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE