UUDISED

Tartu [eel]arvamusfestivali arutelud on nüüd järelkuulatavad

17.-18. mail toimus esmakordselt Tartu [eel]arvamusfestival, mille raames kohtusid mitmed teadlased, poliitikud, erinevate valdkondade eksperdid, tudengid ja festivalikülastajad. Alates tänasest on kõik festivalil kõlanud arutelud järelkuulatavad.

Arutelude kuulamiseks tuleb minna lehele https://soundcloud.com/arvamusfestival. Helisalvestised on liigendatud arutelualade kaupa: “Muutuste lävel”, “Tagasi tulevikku”, “Millest ehitame sillad?” ja “Euroopa tulevik”. Festivalil arutleti kokku rohkem kui kolmekümnel teemal – alates vaimsest tervisest ja teadlaste usaldusväärsusest kuni toiduraiskamise ja vanglateemadeni.

Tartu [eel]arvamusfestival. Foto: Kristofer Robin Kirsiste

[eel]arvamusfestivalid toimuvad Paide Arvamusfestivali eelsündmustena erinevates Eestimaa paikades. [eel]arvamusfestivalid on ellu kutsutud, et hea arutelutava leviks üle kogu Eesti ning pakkuda neutraalset platvormi, kus kokku tulla ja kohalikke olulisi küsimusi arutada. Tänavu toimub Viljandi [eel]arvamusfestival 6. juulil ning Äksi [eel]arvamusfestival 20. juulil. Paide Arvamusfestival toimub 9.-10. augustil ning kogu kava avalikustatakse juba 2. juulil.

Vabatahtlikuna festivalil

Tule tiimi!

“Nende inimestega koos tegin ma ükskord Arvamusfestivali!” on lause, mida sajad inimesed saavad Arvamusfestivali pildigaleriid vaadates rahulolu ning uhkusega öelda, sest Arvamusfestival saab teoks just tänu vabatahtlike tööle.

ANNA ENDAST MÄRKU

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE