UUDISED

Arvamusfestival otsib uut eestvedajat

Arvamusfestival otsib uut eestvedajat 2025. aasta festivaliks! Tuumiktiimiga on võimalik liituda juba varem ning näha tänase juhi kõrvalt, kuidas valmistame ette 2024. aasta festivali. Selline ettevalmistav aasta võimaldab rolliks parimal võimalikul viisil valmis olla.

Festivali eestvedajal on unikaalne võimalus teostada end juhina tähendusrikkas ja väärtust loovas ametis ning panustada Arvamusfestivali korraldamise kaudu parema arutelukultuuri loomisesse.

Kas sina sobid järgmiseks Arvamusfestivali eestvedajaks? Kui oled proaktiivne, heade koostöö- ja läbirääkimisoskustega, oskad inimesi hoida ja ühise eesmärgi nimel tööle panna ning omad kogemusi vabatahtlikel põhinevas organisatsioonis tegutsemisest, siis jah!

Tutvustav video siin
Kandideeri siin

Tähtaeg 31.08.2023

Vabatahtlikuna festivalil

Tule tiimi!

“Nende inimestega koos tegin ma ükskord Arvamusfestivali!” on lause, mida sajad inimesed saavad Arvamusfestivali pildigaleriid vaadates rahulolu ning uhkusega öelda, sest Arvamusfestival saab teoks just tänu vabatahtlike tööle.

ANNA ENDAST MÄRKU

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE