Äksi [eel]arvamusfestival

16. juulil toimub Tartumaal asuva Jääaja Keskuse juures Äksi [eel]arvamusfestival, mille teemaks on toit ja keskkond.

[Eel]arvamusfestivalil on 10–12 arutelu, mis kõik käsitlevad säästvat ja keskkonnahoidlikku toitu. Ühtlasi peetakse sel päeval Jääaja Keskuse 11. sünnipäeva.

„Jääaja Keskus on keskkonnahariduskeskus ja pidasime loomulikuks, et keskkonnateemadega tähistame ka oma sünnipäeva,“ ütles keskuse juhataja Kadri Valner. „Me vestluste teemadeks on  võimalikult mahe ja maalähedane toidu kasvatamine, söömine, hoiustamine ja ka pakendamine.“

[Eel]arvamusfestivali algatusmeeskonda kuuluvad veel Tartumaa 2022. aasta küla Äksi kogukond,  Tartu vald, Tartu Omavalitsuste Liit ning mitmed teised hea toidu tootjad ja hindajad.

9.–20 mail toimub Äksi [eel]arvamusfestivali avalik ideekorje, kuhu on oodatud kõik head mõtted, mis aitavad külvata tervisliku ja jätkusuutliku toidu seemet, annavad rammusat väetist nende teemade arendamisse, vajavad ühist mõttetööd ning on avatud kaasamõtlemisele.

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE