Tegijad ja kontaktid

Festivalimeeskonna inimenergia on erakordne. Samuti on ainulaadne, kuidas me festivali ette valmistame ja korraldame. Teeme seda teadmise ja tundega, et ükskõik kui väikest või suurt osa keegi meist ellu viib –  ta on oluline ja vajalik. Kujundame festivali viisil, mis puudutab nii tegijaid kui ka osalejaid. Peame lugu põhimõtte levikust, mis toetab inimeste soovi anda ja panustada oma aega, teadmisi ja oskusi millegi heaks, millest nad ise otsest kasu ei saa. Arvamusfestival sünnib kodanikualgatusena ning saab teoks tänu sadade inimeste vabatahtlikule tööle ja heade toetajate abile.

Tuumik

Kaspar Tammist

Kaspar Tammist
Arvamusfestivali eestvedaja, programm
kaspar.tammist@arvamusfestival.ee
5801 0018

Maiko Kesküla

Maiko Kesküla
Festivaliala ja -õhustik
maiko@arvamusfestival.ee
5667 5859

Liisi Rohtung
Kommunikatsioon
liisi.rohtung@arvamusfestival.ee
5901 9260

Helen Kondoja
Turundus
helen.kondoja@arvamusfestival.ee
521 3453

Alari Rammo

Alari Rammo
Raha ja lepingud, piletid
alari.rammo@arvamusfestival.ee
505 0052

Martha-Beryl Grauberg

Martha-Beryl Grauberg
Kultuur
martha.grauberg@arvamusfestival.ee
5344 9978

Elike Saviorg
Kuraatorite tiimijuht
elike.saviorg@arvamusfestival.ee

Karola Jaanof
Paide LV arenduse peaspetsialist
karola.jaanof@paide.ee

Meeskond

Tere tiim: Piret Kanne, 53405202
e-post: piret.kanne@arvamusfestival.ee

Festivali ala arhitekt: Elo Kiivet, 56569674
e-post: elo.kiivet@gmail.com

Arutelude talletus: Martin Laidla, 5867 9175
e-post: martin.laidla@arvamusfestival.ee

Festivali toitlustus: Maiken Alandi, 5561 5462
e-post: maiken.alandi@arvamusfestival.ee

Festivali turvalisus– Vadim Ivanov, 5222445
e-post: vadim.ivanov.est@gmail.com

Staap – Kristi Viimsalu, 5668 4359
e-post: kristi.viimsalu@arvamusfestival.ee

Infopunkt – Maive Premet, 5331 1365
e-post: maive.premet@arvamusfestival.ee

Festivaliala kujundus – Martha-Beryl Grauberg, 53449978
e-post: martha.grauberg@arvamusfestival.ee

Meeskonna majutus ja toitlustus: Karola Jaanof, 524 8695
e-post: karola.jaanof@paide.ee

Meeskonna värbamine: Helen Toomsalu, 511 9625
e-post: helen.toomsalu@arvamusfestival.ee

Lastehoid ja huviprogramm – Ele Enn, 5562 4419
e-post: ele.enn001@gmail.com 

Festivali olme ja heakord – Tiina Kivila, 516 9959
e-post: tiina.kivila@paide.ee

Elektriühendused – Tarmo Kivimäe, 566 81392
e-post: kivim2e@gmail.com

IT ühendused – Kristjan Kirspuu, 5667 8927
e-post: kristjan.kirspuu@gmail.com

Kodumajutus – Karola Jaanof, 524 8695
e-post: karola.jaanof@paide.ee

Liikluskorraldus ja märgistus – Elliko Kõiv, 551 8292
e-post: elliko.koiv@paide.ee

Logistika – Jaan Kirsipuu, 5662 9593
e-post: jkirsipuu@gmail.com 

Arvamusfestivali vabatahtlikud: 

Aet Kiisla | Agne Kivisaar | Ago Gashkov | Aili Agarmaa | Aili Sagor | Airi Jakobson-Männik | Aive Äärma| Alari Rammo | Alo Aasma | Andreas Vaks | Andrei Rikberg | Andres Koder | Ann Trummal | Anna Karolin | Anna Markova | Anneli Kenk | Annela Nairis | Anneli Suits | Annely Tank | Anni Alev | Annika Trummar | Anton Pratkunas | Anu Bollverk | Anu Kivinukk | Anu Melioranski | Argo Nõmmik | Arne Palitser | Arto Saar | Artur Zahharov | Birgit Rootsi | Birgit Sitska | Britta Tarvis | Carolyn Mets | Catherine Karu | Crisely Apri | Dana Hanna Madjar | Deivi Suiste | Doris Tääker | Edith Tänavots | Egle Piirmaa | Eha-Hilju Palm | Ele Enn | Elina Allikalt | Elina Tirgo | Elliko Kõiv | Epp Rooks | Ester Marjapuu | Esti Tähnas | Eva Uibopuu | Evelin Rootsi | Gerlika Vahtra | Getter Orusalu | Heidi Antons | Heigo Korolkov | Heilika Nugis | Heldi Ruiso | Hele Juhanson | Helen Kondoja | Helena Mägi | Helina Loor | Henri Kõiv | Henri Laupmaa | Indrek Tark | Inga Jaagus | Inge Jasner | Ingrid Saare | Ivan Sergejev | Ivo Posti | Jaan Kirsipuu | Jaana Kalinistova | Jakob Rosin | Jane Kiristaja | Jane Saluorg | Janek Lehtpuu | Janno Lehemets | Jannus Jaska | Joonas Hein | Kaarel Oja | Kadri Laube | Kadri Lutter | Kadri Tamm | Kai Klandorf | Kaie Klettenberg | Kaira Västrik | Kairi Koller | Kairi Tõnise | Kaisa-Triin Karu | Kajar Kase | Karin Kase | Kärt Vajakas | Kärt Villmann | Kaspar Jõgeva | Kaspar Kelder | Kaspar Tammist | Kati Ilves | Katja Danilova | Katre Sai | Katre Soppe | Katrin Isotamm | Katriin Laanet | Katrin Koov | Keiu Rebane | Kelly Tsilke | Kerly Veide | Kersti Viilup | Kerttu Mäger | Kerttu Sepp | Kerttu Tammik | Kertu Viilup | Kiira Udu | Kristel Tamm | Kristi Liiva | Kristi Tiivas | Kristiina Ling | Kristiine Kukk | Kristiine Masso-Sild | Kristiine Toompere | Kristina Gudinas | Kristina Lill | Kristjan Kirspuu | Kristofer Jürisoo | Laura Kalda | Laura Tomp | Laura Valli | Lauri Kriisa | Lauri Läänemets | Liia Koppel | Liina Osila | Liina Uudelt | Liis Kängsepp | Liisa Hendrikson | Liisa Pool | Liisa Rohila | Maarit Cimolonskas | Maarit Nõmm | Maarja Loorents | Maarja-Liis Meri | Maarja-Liis Mölder |  Maie Pihl | Maiken Alandi | Maiko Kesküla | Maiu Lauring | Maive Premet | Malle Kera | Mari-Liis Dolenko | Mari-Liis Lind | Marge Rootsma | Margit Udam | Margo Loor | Margo Sootla | Margus Gering | Mari Olev | Mari Roonemaa | Maria Kullamägi | Maria Laanjärv | Mariliis Pinn | Maris Jõgeva | Marje-Ly Rebas | Marleen Pedjasaar | Mart Uusjärv | Märten Mõttus | Martha-Beryl Grauberg | Martin Lehari | Martin Meitern | Mati Kesküla | Meelis Välimäe | Mehirt Emmus | Merle Rüütel | Mikk Nurga | Mikk Vissak | Mirell Kleinod | Moonika Vene | Natalja Jakovleva | Natasa Haug | Olev Kenk | Olga Korneitšik | Olga Prokofjeva | Oliver Bollverk | Olle Tischler | Ott Karulin | Paula Koppel | Peeter Läll | Piret Raudsepp | Priit Jõesaar | Priit Värk |Rainer Eidemiller | Ruti Einpalu | Reimo Loorents | Rait Pihelgas | Reet Taniel | Regina Melder | Reima Nõmmik | Riin Luks | Riina Soobik | Rita Laanetu | Sandra Sillaots | Selene Gnadenteich | Sigrid Sitnikov | Sigrid Solnik | Siim Oja | Siim Vene | Siiri Vene | Silver Sillak | Siret Pihelgas | Sirje Grauberg | Sorge Margus Tiitsmaa | Sten Andreas Ehrlich | Stuart Garlick | Sven Aluste | Sven Soomuste | Svetlana Stsur | Taavi Visnap | Tauno Tõhk | Teibi Torm | Tiia Tamm | Tiina Kivila | Tiina Mälk | Tiit Reinberg | Tiiu Saarist | Toomas Roolaid | Triin Adamson | Triin Loik | Triin Pobbol | Triin Siiber | Ülle Laas | Ülle Leesmaa | Ülle Müller | Ülli Müller | Urmas Glase | Urmet Pudakevits | Urmo Kübar | Vadim Ivanov | Valev Väljaots | Virve Kass

Suur tänu teile! Ka sina saad kaasa aidata festivali õnnestumisele — soovid meid siis rahaliselt toetada, või vabatahtlikuks tulla.

2018-19 toetas meie tiimiloome arenguhüpet ja 2019 ärimudeli analüüsiprojekti Kodanikuühiskonna Sihtkapital. 2019-21 toetab festivali EMP toetuste Aktiivsete Kodanike Fond, mida vahendab Avatud Eesti Fond koostöös Vabaühenduste Liiduga.

Kapoti all

 

MTÜ Arvamusfestival | 80400434 | Pärnu 52, 72712 Paide | EE137700771002377691 |  KONTAKTID