UUDISED

Laste arutelud tulevad taas!

Juba kümnendat korda kogunevad tuhanded inimesed augustikuus Arvamusfestivalile, et arutada teemade üle, mis just nende arvates on Eestis praegu kõige olulisemad. Pärast paariaastast pausi on tagasi ka Arvamusfestivali laste arutelud! Laupäeval, 13. augustil saavad lapsed võimaluse Eestimaa südames Paides arutleda just nende jaoks põnevatel teemadel. Nüüd on õige aeg oma aruteluidee välja mõelda ja teele panna!

Laste arutelu on laste korraldatud ja läbiviidud arutelu. Laste arutelude alale on oodatud kuni 7. klassi õpilaste arutelud. Teemad, millest rääkida, võib välja mõelda oma sõpruskonnas, perekonnas või koos klassiga. Arutelu võib olla vestlus, aga ka midagi muud, näiteks kõne, piknik või hoopis mõni vahva tegevus või mäng. Peamine, et see aitaks mõnda teemat huvitava nurga alt avada. Arutelu pikkus on 45 minutit kuni üks tund. Laste arutelus ei pea tingimata osalema ainult lapsed – laste arutelusse võivad olla kaasatud ka “suured inimesed”, keda lapsed sinna soovivad kutsuda. Kui idee on olemas, siis Arvamusfestival aitab arutelusid ette valmistada ning mängulises võtmes läbi viia! 

OMA IDEE SAAD TEELE PANNA SIIN

Lisainfo: 

Ingrid Alla
Arvamusfestivali laste arutelualade kuraator 
ingrid.alla@arvamusfestival.ee
+372 56998160

Vabatahtlikuna festivalil

Elumuutev kogemus

“Nende inimestega koos tegin ma ükskord Arvamusfestivali!” on lause, mida sajad inimesed saavad Arvamusfestivali pildigaleriid vaadates rahulolu ning uhkusega öelda, sest Arvamusfestival saab teoks just tänu vabatahtlike tööle.

ANNA ENDAST MÄRKU

Ole osa Arvamusfestivalist - iga päev!

Arvamusfestivali meened

Kvaliteetne, korduvkasutatav ja keskkonnasõbralik Eesti disain Arvamusfestivali sümboolikaga.
Osta

Tule toetajaks!

Sul on võimalus aidata arendada Eesti arvamuskultuuri, toetades festivali korraldamist ühekordse või võimalusel ka püsiannetusega.
ANNETA FESTIVALILE